Zestawy montażowe umożliwiające prosty i skuteczny montaż drzwi wewnętrznych.
Podstawę zestawu stanowi specjalny zapatentowany i nie mający odpowiedników uchwyt, mający możliwość dostosowywania się do zamocowanych w otworze drzwiowym śrub mocujących. System pozwala szybko i łatwo wyeleminować nawet znaczące niedokładności pomiarów (np. prowadzone na oko), a następnie maksymalnie mocno i skutecznie wykonać mechaniczne mocowanie. Ewentualnie można skorygować ustawienie belek ościeżnicy jak pionowo tak i poziomo.Zestaw jest absolutnie uniwersalny , więc można go zastosować do każdego rodzaju konstrukcji drzwiowych i na każdym etapie wykończenia otworu drzwiowego , wykonanego z jakichkolwiek materiałów budowlanych lub ich kombinacji (cegły, betonu, bloczków, płyty gipsowo – kartonowej).

Specjalnie przygotowany film, opisujący cały proces wykorzystania systemu montażowego podczas montażu drzwi, pomoże zrozumieć jak działa ten system.

Zestaw montażowy MKS 1-3D   Przeznaczony jak do samodzielnego montażu drzwi wewnętrznych (wagą do 60 kg) ,tak i przez fachowców. Posiada niezwykłą możliwość regulacji w trzech płaszczyznach (3D) i mocnego mechanicznego mocowania.Charakterystyki techniczne pozwalają na zastosowanie zestawu nawet gdy prześwit pomiędzy ościeżnicą a ścianą jest minimalny (10 mm), a u góry nie ma go wcale.

Zestaw montażowy MKS 1- 3D jako jedyny na świecie posiada możliwość pionowej regulacji w otworze drzwiowym od razu całej futryny wraz z drzwiami.Dla prostego użytkownika, który nie ma odpowiedniego doświadczenia w montowaniu drzwi, jest to idealna możliwość wyeleminować wszelkie niedokładności podczas przygotowania do montażu, zapobiegając pomyłkom i zbędnym czynnościom takim jak np. wiercenie niepotrzebnych otworów czy ponowny montaż. Regulowanie jest możliwe na każdym etapie montażu ,czy to belki futryny osobno,czy też całej futryny wraz z drzwiami. Łączniki są ukryte (czyli nie przechodzą na wylot), co pozwala nie psuć ładnego wyglądu drzwi zaślepkami.

12345
Loading...