jak wykorzystać SVP

Klin – część systemu wielokrotnego użytku. Mozna używać go nawet 50 razy! Obliczamy ilość produktu, niezbędną do pracy na jeden dzień. Po wyschnięciu zaprawy klejowej usuwamy klin i możemy go ponownie wykorzystac .

Klips

Klips – część systemu jednokrotnego użytku, o grubości 0,9 mm., 1,5mm. Po wyschnięciu zaprawy należy go usunąc uderzając na przykład gumowym młotkiem.Dzięki cięciu technicznemu klips odłamie się równo przy podłożu. Obliczamy ilość produktu zgodnie z formatem płytek i powierzchnią pomieszczenia.

1. Zainstaluj klips.

Klips – część systemu jednokrotnego użytku, o grubości 1,5mm.
Klin – część systemu wielokrotnego użytku. Mozna używać go nawet 50 razy.

2. Zaciśniij klin.

3. Po wyschnięciu zaprawy klejowej wyłam wystającą część klipsa na przykład młotkiem gumowym, lub butem.

do podłóg

Do ścian

Szczegóły

Skorzystaj z naszego kalkulatora


Długość płytki
- +

Szerokość płytki
- +

Obszar m2
- +

Liczba klinów
- +

450*450 600*600

250*450

250*750

200*900

Obejrzj film i przekonaj się, że wszystko jest bardzo proste.Po tym jak zostanie ułożona i wyrównana pierwsza płytka, montujemy klipsy z odstępem 3-5 cm od krawędzi, dalej po ułożeniu następnych umieszczamy kliny, przy zaciąganiu których płytki się wyrównują , niezależnie od tego jak względem siebie się znajdują. Jeżeli jest niżej – to opadnie, jeżeli jest wyżej , to SPP ją podniesie. Większość się obawia, że pod płytką powstaną pustki – aby rozwikłoć wątpliwości proponujemy obejrzeć film, w którym zamiast płytek jest układane szkło . To pozwala zobaczyć, co się dzieje pod płytką z zaprawą klejową podczas układania i jakich błędów powinniśmy unikać, by się nie rozczarować z efektów wykonanej pracy. Koniecznie obejrzyj film.
.

CO GWARANTUJE SVP

Idealnie równo —SVP gwarantuje jednolity poziom całej powierzchni.
Wyschnięcie bez deformacji —SVP gwarantuje, że płytki nie będą opadać.
Idealne szwy —zapewnia jednakowe odstępy 1,5 mm pomiędzy płytkami.
Przyspiesza układanie o 2 razy — prędkość układania kafelek przez glazurnika zwiększy się o 100%.
Samodzielność — SVP pozwoli ułożyć płytki samodzielnie, a efekt będzie idealny.

Film pozwala zobaczyć jak się „zachowują” płytki przy układaniu na różne powierzchnie. Porównywanie wykonujemy za pomocą pacy zębatej, którą nakładamy zaprawę na dwie strony płytki. Po czym odrywamy płytkę za pomocą łomu i możemy obserwować przyczepność do powierzchni.Miłego ogladania.

KOMU TO SIĘ PRZYDA

Fachowcom Glazurnicy za pomocą systemu poziomowania przyspieszą pracę i zachowają jakość, co pozwoli zwiększyć zakres pracy jak również i dochód.
Drygadzistom praca zespołowa z wykorzystaniem SVP daje lepsze wyniki co do szybkości i jakości układania.
Ekskluzywne kafelkiluksusowe i bardzo drogie kafelki wymagają szczególnej uwagi. Dzięki systemowi klient nie będzie miał zastrzeżeń co do jakości pracy.
Duży zakres pracy Centra handlowe, biurowce, centra rekreacyjne zawsze są budowane w krótkim terminie. Dzięki SVP wszystko się odbędzie na najwyższym poziomie.
Do własnego użytku Glazurnicy nie chcą podjąć się pracy z powodu jej małego zasięgu lub nie ma pewności co do ich fachowości? Zrób wszystko SAM. System poziomowania pozwala uniknąć wielu błędów i gwarantuje doskonały wynik.

1 Comment

BoBiXoOoN 19 lutego, 2019 - 13:53

Jeden z lepszych systemów poziomowania płytek… Jestem bardzo zadowolony pracuje na nim od roku praktycznie codziennie… Polecam

Reply

Reply to ArticlePlease do not use offensive vocabulary.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

12345
Loading...